eČasenka a SMS služba

Aby sme našim pacientom zjednodušili a sprehľadnili systém objednávani, sme zaviedli nový a moderný systém eČasenka aj s SMS službou. Systém zabezpečí jednoduché a rýchle vytlačenie si časenky s poradovým číslom pacienta. Ak si pacient medzičasom ešte chce odbehnúť a nečakať na svoje poradia priamo v ambulancii, môže si aktivovať SMS službu (tá je spoplatnená), ktorá cez SMS včas upozorní pacentku na to, že sa čoskoro dostane na rad. Kliknite sem pre eČasenku!

ecasenka

Ako funguje eČasenka a SMS služba:

Pacient si po príchode do čakárne vytlačí poradový lístok. Môže čakať na mieste, alebo odísť a čakať na vyzvanie prostredníctvom SMS.

a.)  Ak sa pacient rozhodne čakať v čakárni, vytlačí si poradový lístok a čaká. Automat eČasenky zobrazuje práve vybavované číslo a tým riadi poradie.

b.)  Ak pacient zistí, že bude musieť čakať dlho, môže využiť službu eČasenky – SMS notifikáciu. Na skrátené číslo 8877 pošle v SMS kód zo svojho poradového lístka. Odchádza z čakárne a môže lepšie využiť čas ( ísť na nákupy, venovať sa práci, atď. ). Predtým, ako sa jeho poradové číslo dostane na rad, mu systém eČasenka pošle SMS aby sa vrátil. Pacient príde do čakárne a v krátkom čase bude vybavený